توافقنامه نرم افزار هما

مدیر فنی جمعه 1401/08/20

توافقنامه استفاده از نرم‌افزار هما

 

ماده یک) شرایط عمومی:

1.1 مبلغ دریافتی از هر مشترک و کاربر بابت هزینه اجاره و حق استفاده از امتیاز(لایسنس) نرم افزار، هزینه نگهداری ،استفاده پشتیبانی و بروزرسانی برای مدت زمان مشمول می باشد.

1.2 مشترک با ثبت اطلاعات خود در نرم افزار هما، همواره  تایید می‌نماید که مالک و مسئول اطلاعات ثبت شده خود می‌باشد.

1.3 برای آگاهی بیشتر شریط نگهداری و بک‌آپ گیری از اطلاعات را مطالعه کنید.

1.4 نرم افزار ابری هما از طریق شماره موبایل درج شده در حساب کاربری با طرف حساب خود ارتباط برقرار می کند و مالک شماره تلفن همراه مالک اطلاعات نرم افزار تلقی میشود. اشخاص موظف هستند در هنگام ثبت نام شماره موبایل معتبر را وارد کنند. همچنین هرگونه تغییرات در شرایط کار و نوع خدمات و مفاد این توافقنامه از طریق شماره موبایل ثبت شده اطلاع رسانی خواهد شد.

1.5 کلیه کاربران و مشتریان شرکت شهرنوین با پذیرش این سند موافقت خود را اعلام می نمایند که این سامانه می تواند در هر زمان قوانین، شرایط مالی و پرداخت، شرایط استفاده و کاربری را تغییر داده و قوانین جدیدی را وضع نماید لازم به ذکر است که این تغییرات مشمول توافقات قبلی نمی باشد و در توافقات جدید لازم الاجرا خواهد بود.

1.6 شرکت شهر نوین بصورت مستمر خدمات و قابلیتهای کلیه سرویس‌های ارائه شده خود را توسعه و بهبود می بخشداز اینرو در حین سرویس‌دهی به مشترکین و حتی در طول زمان استفاده از سرویس، اجازه اعمال تغییرات در نرم افزارها را دارد و ممکن است بدون اطلاع قبلی امکاناتی به خدمات و نرم افزار اضافه شده و یا تغییراتی در ظاهر یا عملکرد نرم‌افزارها اعمال گردد.

1.7 شرکت شهر نوین هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان های غیرمستقیم یا مستقیم مشترکین، کیفیت اطلاعات و یا دیگر زیان‌ها یا مسئولیت‌های غیرملموسی که در نتیجه استفاده از سرویس‌های ابری این شرکت بروز نماید را ندارد.

1.8 برای بستن حساب کاربری و قطع سامانه لازم است مشتری درخواست مربوطه را از طریق تیکت به پشتیبانی اعلام نماید و پس از بستن یا قطع حساب به درخواست مشتری، تمامی محتوا و اطلاعات مشتری حذف خواهد شد(امکان ارائه بک آپ وجود دارد). لازم به ذکر است این اطلاعات پس از این مرحله قابل بازگشت نیست.

1.9 در صورت عدم رعایت تمام و یا بخشی از شرایط این توافق نامه از طرف مشتری و یا در صورتی که محرز شود مشتری هویت یا اطلاعات تماس خود را ناصحیح اعلام نموده یا تغییر هرکدام از آنها را به شرکت شهر نوین اطلاع نداده است، شرکت شهر نوین حق مسدود نمودن حساب مشتری بدون اعلام قبلی را دارد. در این حالت هیچ گونه وجهی به مشتری مسترد نخواهد شد.

1.10 عضویت مجموعه حقوقی و یا حقیقی ای که مشتری از طرف آنها فرم های عضویت در شرکت شهرنوین را تکمیل کرده، نشان می دهد که آنها نیز شرایط و توافقات استفاده از سیستم و همچنین سیاست های حفظ حریم خصوصی را قبول دارند و ثبت نام کننده از طرف آنها مجاز بوده و یا اختیار داشته که این توافق را انجام دهد. به این معنا که شرکت شهر نوین در خصوص مشکلات احتمالی بعدی در این خصوص، هیچگونه مسئولیتی نداشته و صاحب شماره تلفن همراه ثبت شده در سرورهای شرکت شهر نوین و مشخصات سازنده حساب کاربری مالک مزیتهای ایجاد شده و اطلاعات و تعیین کننده وضعیت آن خواهد بود.

1.11 مشتری باید تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران خصوصا "قانون تجارت الکترونیکی"، "قانون جرائم رایانه ای" و "قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزار های رایانه ای" را رعایت نماید و هرگونه مسئولیت ناشی از عدم رعایت این قوانین توسط صاحب حساب و یا سایر کاربران وی به عهده مشتری است و شرکت شهر نوین هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

1.12 شرکت شهرنوین به عنوان یک سرویس دهنده تحت وب تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

 

ماده دو) پشتیبانی و آموزش:

2.1 ارائه خدمات پشتیبانی بوسیله تیکت انجام خواهد شد و هزینه ای جداگانه بابت آن دریافت نمی شود. شرکت تعهدی نسبت به ارائه خدمات پشتیبانی رایگان به صورت حضوری نخواهد داشت. پشتیبانی شامل پاسخگویی به سئوالات و رفع مشکلات احتمالی است که در حین استفاده از سیستم برای کاربران بوجود می‌آید.

2.2 در شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل پیش بینی مانند سیل، زلزله یا سایر حوادث غیرمترقبه طبیعی و غیرطبیعی گروه تمام تعهدات طرفین تعلیق میشود.

2.3 اضافه کردن ویژگی های جدید به نرم افزار و ارایه مستندات آموزشی و خدمات پرتال به کاربران، مشمول خدمات پشتیبانی است و هزینه جداگانه ندارند.

2.4 شرکت شهر نوین مسئولیتی نسبت به مشکلاتی که برای استفاده از سرویس به علت وجود مشکل در اینترنت از سوی زیرساخت کشور، از سمت کاربر و یا دیگر بسترهای ارتباطی الکترونیک از طرف مشتری بوجود می آید ندارد.

 

ماده سه) امنیت سرویس‌ها و نرم‌افزارها:

3.1 مشتری، کاربران و نمایندگان مشتری، مسئول حفاظت از امنیت حساب کاربری خود می باشند. این افراد موظفند که کلمه عبوری را انتخاب کنند که امنیت لازم را دارا بوده و قابل حدس زدن توسط سایرین نباشد. همچنین کاربران موظف هستند تا در مقاطع زمانی مناسب نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام کنند. علاوه بر آن، در صورتی که احساس می کنند کلمه عبور آنها در دسترس سایرین قرار گرفته، بایستی بلافاصله نسبت به تغییر آن اقدام نمایند، در غیر این صورت کلیه عواقب ناشی از این سهل انگاری، بر عهده کاربران خواهد بود و شرکت شهر نوین مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

3.2 شرکت شهر نوین هیچ مسئولیتی در قبال لو رفتن اطلاعات مشتری در صورتی که منشا آن کوتاهی مشتری در حفظ امنیت حساب کاربری خود یا اقدامات هکری باشد، نخواهد داشت. مسئول تشخیص این امر کارشناس فنی امنیت اطلاعات شرکت شهر نوین است. کارشناس ذکرشده با مراجعه با لاگ و گزارش‌های امنیتی موجود در پنل خود، امکان بررسی و تشخیص این امر را خواهد داشت.

 

ماده چهار) حریم شخصی مشترک:

4.1 برای پاسخگویی به سوالات، در خواستها و مدیریت برنامه های دو سویه ممکن است به اطلاعات شخصی شما شامل نام، نشانی، ایمیل و شماره تلفن نیاز باشد. ما از این اطلاعات برای پاسخگویی به نیاز شما، یا تماس با شما از طریق ایمیل، پست و یا تلفن برای اطلاع رسانی در مورد محصولات، خدمات یا برنامه های خاص خود استفاده می کنیم. اگر شما درخواست خدماتی کنید، ممکن است ما برای اطلاعات بیشتر با شما تماس بگیریم. به هر حال، با توجه به شرایط قانونی، ما این اطلاعات را به هیچ شخص ثالثی بدون اجازه شما منتقل نخواهیم کرد، مگر در شرایطی که احتیاج به پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه های دو سویه کاربران باشد.

4.2 اطلاعات فردی، مالی و شماره تلفن های اعلام شده از سوی کاربر به شرکت شهر نوین محرمانه تلقی شده و در هیچ شرایطی بجز حکم مراجع قضایی در اختیار هیچ شخص و سازمانی قرار داده نخواهد شد.

 

ماده پنج) حقوق مالکیت معنوی:

5.1 کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرح‌ها و همچنین حقوق استفاده از سرویس ابری هما متعلق به شرکت شهر نوین می‌باشد.
 

ماده شش) تخلفات:

6.1 تجاوز به حقوق قانونی (شامل حقوق خصوصی و عمومی)‌ دیگران.

6.2 فراهم کردن اسباب خسارت یا زیان دیگران.

6.3 هر گونه مهندسی معکوس روی نرم افزار و خدمات، استفاده تجاری دیگر از موارد مربوط به نرم افزار یا طراحی‌های بصری عناصر واقع در نرم افزار و یا وب‌سایت یا هر بخشی در آنها، فراتر از حدی که قانون جمهوری اسلامی ایران ذکر کرده است.

6.4 هر گونه استفاده از نرم افزار، خدمات ارائه شده، سایت یا هر جزء آن بگونه‌ای که موجب تخلف در حقوق مالکیت معنوی شود.

6.5 تلاش برای نفوذ به سایت و یا تخریب اطلاعات موجود در سرویس ابری هما یا وب سایت و همچنین انتقال ویروس یا کرم نرم افزاری و هرگونه نرم افزار دیگر با ماهیت مخرب با استفاده از ابزارهای ارتباطی وب سایت یا سرویس ابری هما.

6.6 هرگونه شبیه سازی سایت، نرم افزار، خدمات، تصاویر و ویژگی‌های خدمات سرویس ابری هما.

6.7 هرگونه فعالیت مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران.

 

ماده هفت) حل اختلاف:

7.1 این توافقنامه تحت قوانین کشور ایران تحریر شده و هر گونه نزاع قانونی مرتبط با این توافقنامه می بایست از طریق داوری توسط مراجع قانونی حل شود.

7.2 روند داوری در شهر تهران پایتخت کشور ایران و به زبان فارسی خواهد بود. چنانچه هر قسمتی از این توافقنامه باطل یا غیر قابل تنفیذ شود، هیچ تاثیری در اعتبار و توازن قسمت های دیگر توافقنامه نخواهد داشت.

 

ماده هشت) اختتامیه:

8.1 این توافقنامه هیچ مسئولیتی به غیر از آن چه در اینجا مطرح شده است به عهده کاربر و مشترک سرویس ابری هما نمی گذارد.

8.2 در صورت بروز هرگونه حوادث غیر مترقبه و سایر عوامل خارج از اختیار شرکت شهر نوین، از قبیل صاعقه، آتش سوزی، سیل،زلزله، اعتصاب، اغتشاش عمومی و یا حوادث موثر در محیط، به نحوی که انجام تعهدات و خدمات این توافقنامه را برای شرکت شهر نوین غیرممکن سازد و یا با اشکال مواجه نماید، هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات متوجه شرکت شهر نوین نمی باشد و مشتری حق هرگونه ادعایی نسبت به شرکت شهر نوین را از خود سلب می نماید. با این حال در صورت بروز چنین مواردی شرکت شهر نوین تمامی تلاش خود را برای کاهش اثرات موارد ذکر شده را می نماید.

8.3 هر گونه تسامح شرکت شهر نوین در پیگیری و اجرای حقوق خود در این توافقنامه به معنی چشم پوشی از این حقوق نیست و همواره فرصت و امکان این پیگیری برای شرکت شهر نوین برقرار است.

8.4 قوانین و مقررات ذکر شده در این توافقنامه ارجح بر هر نوع توافق قبلی بین مشتری و شرکت شهر نوین است.

8.5 در زمان تکمیل فرم ثبت نام در سایت مشتری با علامت زدن گزینه "من شرایط و مقررات استفاده را خوانده و با کلیه مواد آن موافقم" می پذیرد که مفاد این توافقنامه را بصورت کامل مطالعه کرده و تمام موارد آن مورد قبول او می باشد.چنانچه مشتری گزینه مذکور را علامت نزند، به هیچ عنوان اجازه ثبت نام و استفاده از خدمات ابری وب سایت را نخواهد داشت.بنابراین استفاده از خدمات سرویس‌های شرکت شهر نوین به منزله توافق با این توافقنامه می باشد.

8.6 این توافق‌نامه در 8 ماده و 36 بند تنظیم شده است.